hakkımda

Hakkımda

Hakkımda

Hakkımda : Her şeyin hızla tüketildiği, çabuk yitirildiği günümüzde, bu listeye eklenmemesi gereken bir madde için buradayım ben: Sağlık! Yiyecek, içecek, eğlence, hüzün, mutluluk, keder ve hatta sevgi…  Bu kavramların bile hızlı tüketime girdiği günümüzde sağlığın için ne yapıyorsun? Her gün hayatın içinden on dakika olsun sıyrılıp günlük sağlık haritan olacak küçük dipnotları eFizyoterapist’te bulabilir ve artık kendin için bir şeyler yapabilirsin. eFizyoterapist’e katıl,  sağlığını hızlı tüketme.

Her yeni paylaşımımla kendini daha da motive edip, yol haritana bir bilgi daha ekleyebilirsin. Bunun için ise sana yardımcı olabilirim! Sayfamdaki “Abone Olabilirsin!” kısmından bana e-posta adresini gönderebilir ve her yeni paylaşımımdan anında haberdar olabilirsin!

Bir Fizyoterapist…

Ben, başta benim gibi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon öğrencileri olmak üzere; tüm toplumda “Fizyoterapi” hakkında bir bilinç ve farkındalık yaratmak üzere çıktım bu yola. Benim bu mesleği seçerken bir yol haritam yoktu, hele ki Fizyoterapi’nin tam olarak ne olduğuyla ilgili internet de dahil olmak üzere ulaşabileceğim hiç bir kaynak yoktu. Ben yeni gelecek meslektaşlarım için bir yol haritası olması adına ve “Fizyoterapi”nin toplumsal ve bireysel algısının en üst seviyeye çıkarılması amacıyla küçük bir adım attım. Bu küçük adımın yeni gelen meslektaşlarımız için bir kaynak; takipçilerimiz için ise sağlıkları için günlük dipnotlardan yararlanacakları başucu sitesi olmasını diliyorum.

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon dalının Türkiye’de anlamlandırılamadığı ve gereken değerin verilmediği düşüncesindeyim. Burada, yurt dışında ve ülkemizdeki Fizyoterapi anlayışından başlayıp; profesyonel konular ve genel konular üzerine bilgi paylaşımı yapacağız. Bu sayfadaki paylaşımlar ile ise belli bir kitleye ulaşıp, hep birlikte, hepimizin sağlığı için bir adım daha atabiliriz. İleride ise bu adımların bir çığ gibi büyüyüp, toplumuz ve bireyler üzerindeki pozitif etkisini gözlemleyebiliriz.

Son olarak söyleyeceğim,Fizyoterapisiz  bir hayatın her zaman eksik kalacağı; sağlıklı bir yaşam sürmek isteyen her bireyin bir Fizyoterapist’e danışması ve Fizyoterapi’yi hayatının bir parçası haline getirmesidir. Bu doğrultuda ise size ilk kapıyı açıyorum. Haydi sayfamı keşfe çıkın ve sağlığınız için ilk önerilere ve hayatınızda uygulayacağınız bilgilere ulaşın. Sayfamın hayatınıza sağlık ve mutluluk getirmesi ümidiyle. Hep sağlık ve Fizyoterapi ile kalın…